Зворотний дзвінок

Опалення

Група безпеки KOER KR.100M (KR0111)

482₴

Группа безопасности 1" KOER KR.104 (KR2842)

945₴

Группа безопасности 1" KOER KR.105P (KR2675)

775₴

Группа БЕЗОПАСНОСТИ 1" SANLUX P100M (SL0575)

456₴

Группа безопасности котла Icma №GS02

1 730₴

Де купити сушку для рушників у ванну кімнату?

У нас Ви можете купити водяну або електричну сушку для рушників, різних форм і розмірів. Зокрема є змійовики, сходи і трапеції, шириною від 400 мм, таких брендів як Lidz, Q-tap, Europroduct та інші.


При виборі рушникосушки насамперед слід визначитись з її видом, а саме – водяна або електрична. Далі слід звернути увагу на розміри, для цього потрібно заміряти ширину і висоту місця у ванній кімнаті відведеного для установки даного приладу. Так як моделі можуть бути різні потрібно визначитись з формою – тут вибір буде залежати виключно від уподобань покупця. І нарешті обрати необхідний колір та матеріал з якого виготовлена сушарка.

Як вибрати радіатор в квартиру або приватний будинок?

Радіатор є дуже важливим елементом системи опалення і призначений для розподілу тепла в повітрі житлового приміщення. При виборі радіатора слід враховувати такі фактори як розмір, конструкція і матеріал.

Від розміру батареї безпосередньо залежатиме її тепловіддача, тому слід враховувати площу кімнати, і розрахувати таку кількість секцій або такий розмір радіатора, щоб температура в приміщенні була комфортною.


Найпоширенішими є: сталеві, чавунні, алюмінієві і біметалічні радіатори. У квартирах не рекомендується встановлювати сталеві та алюмінієві батареї. Сталеві радіатори не розраховані для такого високого тиску як в системі централізованого опалення (до 10 атмосфер) через що може статися деформація колектора. Алюмінієві радіатори не рекомендують використовувати через можливу гальванічної корозії при взаємодії з домішкою металів у воді. Для квартир краще підійдуть біметалеві або чавунні радіатори. Серед недоліків останнього слід виділити низьку швидкість нагрівання. У приватний будинок можна встановити будь-який з видів радіаторів, головне правильно розрахувати їх потужність.


Що стосується конструкції виділяють панельні і секційні. Панельні – це монолітні батареї, тому при покупці слід звернути увагу на розмір. Секційні збираються з окремих секцій, які можливо поєднати між собою в будь-якій кількості.

Купити тепла підлога і комплектуючі для системи опалення

Також в нашому інтернет-магазині Faucet.com.ua Ви можете придбати все необхідне для установки системи теплої підлоги в приміщенні, а також комплектуючі для системи опалення, водонагрівачі і розширювальні баки від таких відомих виробників як Icma, Koer, Zerix та інші.