Зворотний дзвінок

Договір публічної оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином faucet.com.ua, надалі "Продавець", і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), надалі "Покупець".

1.2. Цей Договір визначає умови купівлі будь-якого товару, запропонованого до продажу на сайті, надалі "Товар", Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом "усної угоди", та має належну юридичну силу.

1.4. У відповідності зі ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або в інший спосіб) товару.

1.5. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем із запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми, та/або фізична особа-підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, пропонована до продажу і розміщена на сайті faucet.com.ua.

"Покупець" - фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті faucet.com.ua.

"Акцепт" - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару згідно з чинними цінами та тарифами перевізника, опублікованим на сайті faucet.com.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

3.1. Реєстрація на сайті здійснюється шляхом заповнення форми "Реєстрація" під час або до оформлення Замовлення.

3.2. Під час реєстрації Покупець повинен вказати наступну інформацію: адресу електронної пошти, прізвище, ім'я, по батькові, контактний телефон, вибрати область, місто та відділення Нової пошти для швидкого отримання Замовлення.

3.3. Реєструючись на сайті Покупець погоджується на обробку його персональних даних відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

3.4. В результаті реєстрації на сайті Покупець отримує логін і пароль.

3.5. Покупець несе відповідальність за всі дії, що здійснюються на сайті під його логіном та паролем.

3.6. Реєстрація на сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.

3.7. Реєстрація на сайті дозволить полегшити і прискорити оформлення Замовлення, контролювати стан Замовлення і переглядати Замовлення зроблені раніше.

3.8. Реєстрація на сайті дає можливість отримати додаткові знижки, брати участь в акціях і отримувати подарунки; постійним покупцям може бути запропонована гнучка система знижок і персональне обслуговування.

4. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Формування замовлення.

4.1.1. Замовлення приймаються через сайт faucet.com.ua в робочий час Продавця.

4.1.2. Вартість замовлення товарів не включає доставку до Покупця та оплачується окремо згідно умов зазначених в розділі "Доставка і оплата" на сайті Продавця.

4.1.3. Вартість всіх видів доставки позначена в розділі "Доставка і оплата" на сайті Продавця.

4.1.4. Якщо замовлення було повністю оформлене і оплачене Покупцем до 13:00 в будній день, то інформація про Замовлення буде передана на склад для відправлення в той же день. Після відправлення Замовлення Покупець отримає повідомлення з номером ТТН або часом доставки (в залежності від умов доставки, обраних Покупцем).

4.1.5. Якщо замовлення було оформлено після 18:00 або в вихідний (святковий) день, то відправлення такого замовлення буде не раніше ніж на наступний робочий день.

4.1.6. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані про одержання. Невірна інформація, надана покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних.

4.2. Порядок оплати і доставки замовлення.

4.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

4.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором згідно з умовами зазначеними в розділі "Доставка і оплата" на сайті Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів Продавцю.

4.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті faucet.com.ua, є чинними на момент здійснення замовлення.

4.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення до того моменту, поки він не оплачений.

4.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Готівкою при отриманні».

4.2.6. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково.

4.2.7. При оформленні замовлення Покупець повинен обрати один із способів доставки, які зазначені в  розділі "Доставка і оплата" на сайті Продавця.

4.2.8. Доставка замовлення кур’єром виконується за попереднім погодженням з одержувачем по телефону, що вказаний покупцем в замовленні.

5. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

5.1. Спосіб, порядок і термін повернення товарів зазначений в розділі "Повернення та заміна".

5.2. Покупець має право відмовитись від товару в будь-який час до моменту його передачі. Після передачі товару – у порядку передбаченому Законом України «Про захист прав споживача».

5.3. У разі заміни або повернення товару Покупець повинен повернути попередній товар в тому ж вигляді, в якому він був йому доставлений. А саме за умови його належної якості, збереженого товарного вигляду та споживчих властивостей, а також наявності документу, який підтверджує факт купівлі даного товару.

5.4. Продавець може відмовити в заміні або компенсації вартості товару в тому випадку, якщо товар зіпсований, втратив товарний вигляд та/або споживчі властивості з вини Покупця.

5.5. У разі відмови Покупця від товару належної якості Продавець повертає грошові кошти безготівковим способом в розмірі вартості товару, за винятком витрат на доставку товару.

6. ЯКІСТЬ ТОВАРУ І ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН

6.1. Якість Товару відповідає стандартам, технічним умовам, іншій технічній документації, що встановлює вимоги до його якості або зразкам (еталонам). Відповідність Товару вимогам законодавства України підтверджується способом та в порядку, передбаченому Чинним законодавством України.

6.2. Гарантійний термін починається з моменту передачі Товару Покупцю.

6.3. Продавець надає гарантію на товар під термін, зазначений виробником відповідного товару.

6.4. У разі заміни Товару неналежної якості на товар який відповідає умовам цього Договору, гарантійний термін на нього починає спливати з моменту заміни.

7. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

7.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору за умовами Оферти.

7.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і є чинним до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

7.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

7.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін в укладений вже чинний Договір між Покупцем і Продавцем; зміни в Договорі набирають чинності з такими змінами в Оферті.

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

8.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, що її Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.

8.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

8.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця при повторних замовленнях і для коректного їх виконання.

9. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

9.1. Продавець зобов'язаний:

9.1.1. Передати покупцеві товар згідно обраного зразка в Інтернет-магазині при оформленні замовлення та умов цього Договору;

9.1.2. Виконувати замовлення Покупця в разі надходження оплати від Покупця;

9.1.3. Виконувати умови даного Договору

9.1.4. Зберігати товар, не допускайте його погіршення;

9.1.5. Передати Покупцеві товар, якість якого відповідає умовам цього Договору;

9.1.6. Перевірити якісні та кількісні характеристики Товару під час його упаковки на складі.

9.2. Продавець має право:

9.2.1. В односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

9.3. Покупець зобов'язаний:

9.3.1. Своєчасно сплатити і прийняти товар на умовах даного Договору;

9.3.2. Ознайомитися з інформацією про товар, яка розміщений на веб-сайті Продавця;

9.3.3. При отриманні Товару в перевізника переконатися в його цілісності і комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. При пошкодженні і неповної комплектації - повідомити про це Продавця.

9.4. Покупець має право:

9.4.1. Оформити замовлення в Інтернет-магазині;

9.4.2. Вимагати від продавця виконання умов цього Договору.

10. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

10.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.

10.2. Покупець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його приймання.

10.3. Продавець вправі передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

10.4. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

10.5. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.