Зворотний дзвінок

Змішувачі для умивальника

Змішувач для раковини "Водоспад" (каскадний) ZERIX LR11017

3 604₴

Змішувач для раковини Aquasanita Farbus 1076

6 468₴

Змішувач для раковини Aquasanita Norma 1080

7 140₴

Змішувач для раковини Aquasanita Nos 1077

6 468₴

Змішувач для раковини Grohe Atrio 19918000

20 922₴

Змішувач для раковини Grohe Euroeco 32765000

7 974₴

Змішувач для раковини Grohe Eurosmart Cosmopolitan E 36330001 електронний

26 145₴

Змішувач для раковини Hansgrohe Axor Bouroullec 19125000

16 890₴

Змішувач для раковини Hansgrohe Axor Citterio 39115000

35 057₴

Змішувач для раковини Hansgrohe Axor Citterio M 34113000 одноважільний

28 413₴

Змішувач для раковини Hansgrohe Axor Urquiola 11023000 одноважільний

44 832₴

Змішувач для раковини IMPRESE Podzima Zrala ZMK02170801

7 439₴

Змішувач для раковини IMPRESE Podzima Zrala ZMK02170802

12 212₴

Змішувач для раковини IMPRESE Podzima Zrala ZMK02170803

10 664₴

Змішувач для раковини LATRES ALASKA 001

2 184₴

Змішувач для раковини LATRES FELINI 001

1 716₴

Змішувач для раковини LATRES FRANKO 001

1 482₴

Змішувач для раковини LATRES RETRO 001

1 482₴

Змішувач для раковини LATRES SIRIUS 001

1 482₴

Змішувач для раковини LATRES VENUS 001

1 428₴

Змішувач для раковини LATRES ZODIAK 001

1 482₴

Купити змішувач для умивальника гарної якості

У нашому інтернет-магазині faucet.com.ua ви можете придбати змішувачі різних торгових марок потрібного призначення, способу монтажу та типу керування. У процесі вибору приладу потрібно враховувати кілька важливих моментів. По-перше, слід визначитися зі способом монтажу, це може бути настінний, врізний або вбудований змішувач. Найпоширенішою моделлю вважаються саме врізний змішувач на умивальник, який кріпиться на гайку або шпильку до отвору раковини. Це можуть бути різні за дизайном, формою та висотою крани, які підійдуть практично для будь-якого стилю ванної кімнати. Також все більшої популярності набирають вбудовані змішувачі, оскільки ці моделі виглядають мінімалістично і підійдуть абсолютно для будь-якої раковини. Так як монтаж виробів даного типу вимагає заздалегідь підготовленого місця, вибирати певну модель слід також заздалегідь.

По-друге, залежно від розташування раковини у ванній кімнаті, її форми, глибини та дизайну рекомендуємо підібрати змішувач таким чином, щоб у процесі повсякденного використання вам було комфортно, а саме щоб струмінь води був розташований приблизно по центру раковини, при відкритті крана вода не виплескувалась за її межі, а відстані між дном умивальника та виливом було достатньо для вільного руху рук. На це впливає форма виливу та висота крана. Для раковин, що окремо стоять, відмінно підійде високий змішувач для умивальника, такі моделі монтуються на стільницю, виглядають дуже стильно і зручні у використанні. Для невеликих раковин рекомендуємо вибирати невисокі крани Г-подібної форми.

І по-третє, важливий чинник – це термін служби змішувача. Так як дані вироби використовуються щодня, то матеріал з якого вони виготовлені повинен бути досить міцним, а елементи та деталі надійними. Найпоширенішим матеріалом є латунь, яку часто покривають хромом. Даний матеріал має зносостійкі властивості, стійкий до фізичних і хімічних впливів і не схильний до корозії. Деякі виробники використовують нержавіючу сталь, це дуже міцний матеріал, стійкий до корозії із тривалим терміном експлуатації. Такі вироби часто мають брусовану (матову) поверхню, а тому підійдуть не під будь-який стиль ванної кімнати. Найменш поширеним, але значно дешевшим, а відповідно і менш якісним вважається силумін. Цей матеріал досить стійкий до корозії, але при цьому тендітніший. Термін служби силумінових змішувачів до 2 років, тоді як латунні та сталеві можуть прослужити до 5-10 років.

Серед інших важливих критеріїв при виборі змішувача для раковини можна виділити тип управління, колір, форму і висоту крану, і звичайно ж виробника. Що стосується форми, кольору та висоти крана – це характеристики, які більше продиктовані дизайном та смаком замовника. А якщо говорити про тип управління, то тут виділяють: одноважільні, двовентильні та безконтактні (сенсорні). Якому з них віддати перевагу залежить від того, де він встановлений і як часто змішувач будуть використовуватися. Для ванної кімнати в приватному будинку або квартирі вибирають змішувач одноважільний або дворучковий, а в громадських місцях все частіше встановлюють саме сенсорний змішувач для умивальника. Так як подача води в безконтактних кранах запускається автоматично при спрацьовуванні датчика руху рук, а відключення відбувається за кілька секунд, це значно економить воду.

Які фірми виробляють найкращі змішувачі?

Серед найкращих виробників сантехніки лідируючі позиції займають Hansgrohe та Grohe (Німеччина), також дуже якісну сантехніку виробляють Nobili та Bianchi (Італія), VOLLE та IBERGRIF (Іспанія), IMPRESE та Qtap (Чехія). Купуючи змішувач для умивальника Grohe або Hansgrohe ви отримуєте найкращу якість, сучасний дизайн, технологічність, екологічність та економічність. Ці виробники вважаються новаторами у сфері сантехніки, а їх розробки стандартом якості цієї галузі. Також на нашому сайті представлені більш бюджетні змішувачі, якість яких вже перевірена роками. До них можна віднести такі торгові марки: Haiba, MIXXUS, ZERIX. Різні за стилем, кольором, формою, висотою та способом управління змішувачі підійдуть під будь-який дизайн ванної кімнати.