Зворотний дзвінок

Змішувачі для ванни

Внутрішня частина змішувача Grohe 32635000

6 237₴

Змішувач BRACCIANO Ø35 для ванни литий CORSO (CF-1C136C) (9617200)

2 373₴1 898₴

Змішувач BRENTA 1/2 "для ванни излив поворотний дивертор вбудований картріджний CORSO (FE-2C152K) (9679204)

6 440₴

Змішувач HF Ø35 для ванни литий AQUATICA HF-1C117C (9705200)

1 306₴1 110₴

Змішувач KN Ø40 для ванни AQUATICA (KN-3C228C)

734₴

Змішувач MAGGIORE Ø40 для ванни литий CORSO (BE-1C122C) (9608200)

2 815₴2 252₴

Як вибрати змішувач в ванну кімнату?

Після облаштування ванної кімнати дуже важливо купити надійний і якісний змішувач. Вибір змішувача багато в чому буде залежати від розміру ванної кімнати, її дизайну і розташування в ній сантехніки. Наприклад, якщо у Вас велика ванна кімната з окремою ванною, то Вам відмінно підійде підлоговий змішувач, якщо кімната невелика і є необхідність поєднати функції і ванни, і душа, то краще купити змішувач для ванни з душовою лійкою.

Отже, змішувачі за типом монтажу бувають:

1. Підлогові – це моделі змішувачів розроблені спеціально для великих ванних кімнат в яких ​​ванна стоїть окремо, вони мають гарний дизайн і виготовлені з якісних матеріалів, оскільки їх відносять до преміум сегменту. Кріпляться такі змішувачі до підлоги і мають вигляд високої трубки з виливом і важелем для управління потоком води.

2. Врізні – це змішувачі, що вбудовуються на борт ванни. Дизайн може бути різним, це можуть бути як одноважельні, так і двовентильні змішувачі, а також моделі з душовою лійкою. Шланг душової лійки в таких моделях змішувачів прихований і тому не заважає і не займає місця, що досить зручно.

3. Настінні змішувачі – це найпоширеніші моделі змішувачів і відповідно існує величезна безліч різних моделей з різним типом змішування, способом управління та дизайном. Кріпляться такі змішувачі на водопровідні труби виведені зі стіни, що є самим простим і зручним способом монтажу.

4. Вбудовувані змішувачі – це сучасні моделі, привабливі своїм дизайном, в них немає ніяких зайвих деталей і кріплень, тільки вилив і вентилі. Але їх монтаж слід продумати ще на етапі ремонту, оскільки всі комунікації потрібно попередньо прокласти в стіні.

За типом управління виділяють одноважельні, двовентильні, сенсорні та термостатичні змішувачі. Перші зручні у використанні, оскільки температуру і натиск води можна налаштувати однією рукою підняттям і поворотом важеля. Двовентельні змішувачі вважаються дуже надійними за рахунок простоти конструкції і підійдуть для ванної в стилі ретро або прованс. Сенсорні та термостатичні це найсучасніші моделі змішувачів, вони мають гарний дизайн та зручні у використанні.

У нас Ви можете купити змішувач для ванни будь-якої з перерахованих раніше моделей від таких відомих виробників як GroheBianchi, Haiba, Ibergrif, Lidz, Mixxus та багато інших. Також Ви можете купити набір змішувачів для ванної кімнати 3 в 1 або набір змішувачів з душовою лійкою 2 в 1, вирішуючи при цьому питання з вибором сантехнічних приладів для всієї ванної кімнати.