Зворотний дзвінок

Змішувачі для раковини

Змішувач BRENTA 1/2 "для раковини литий на шпильці CORSO (FE-2A152K) (9679004)

4 845₴

Змішувач HF Ø35 для раковини AQUATICA HF-2A117C (9705000) литий на шпильці HF Ø35

1 443₴1 227₴

Змішувач PL 1/2 "монокран на гайці AQUATICA (PL-1G156C)

404₴343₴

Змішувач для умивальника – який обрати і де купити?


До вибору змішувача для раковини слід підійти ретельно, оскільки даний прилад використовується дуже часто і повинен витримувати великі навантаження. Змішувач повинен відповідати таким критеріям, як міцність, надійність, довговічність, зручність у використанні, а також якість і гарний дизайн, так як крім своєї функціональності кран також виконує і естетичну роль, доповнюючи інтер'єр Вашої ванної кімнати і додаючи їй стилю. Тому при виборі слід в першу чергу звернути увагу на матеріал з якого виконаний змішувач.

Найнадійнішими і якісними справедливо вважають крани з нержавіючої сталі. Цей міцний матеріал не вразливий до перепадів температури, але разом з тим дорожчий в порівнянні з іншими матеріалами. На другому місці по міцності і довговічності знаходяться латунні і бронзові змішувачі, ці метали також володіють зносостійкими властивостями, стійкі до хімічних і фізичних впливів. Більш бюджетним варіантом буде змішувач з силуміну, цей легкий метал (сплав кремнію і алюмінію) має гарний естетичний вигляд, але в той же час менш надійний порівняно з латунню і сталлю. Для захисту від корозії змішувачі часто покривають нікелем або хромом, це робить їх більш привабливим і стильним, особливо при покритті високотехнологічним матовим хромом.

Другим, але не менш важливим критерієм є тип управління, виділяють: одноважільні, вентильні, термостатичні та сенсорні змішувачі. Найпоширенішими, за рахунок зручності у використанні і надійності, є одноважільні. Даним типом виробів легко управляти, оскільки налаштувати натиск і температуру води можна однією рукою просто піднявши і повернувши важіль. В якості змішуючого механізму в таких змішувачах використовується картридж, він досить надійний, але через погану якість води з часом може вийти з ладу, ця проблема легко вирішується заміною картриджа, після чого кран для умивальника буде працювати ще кілька років.

Двовентильні змішувачі вважаються самими надійними за рахунок простоти конструкції і менш сприйнятливі до жорсткості води, але слід зазначити, що часте використання таких приладів може вивести з ладу поворотні механізми, і їх через якийсь час доведеться також замінити. Крім того змішувачі з двома вентилями збільшують витрата води, так як потрібно якийсь час щоб налаштувати потрібну температуру подачі води.

Більш сучасними і в той же час більш дорогими будуть термостатичні і сенсорні змішувачі. Серед переваг – зручність у використанні, надійність, довговічність, економічність і екологічність. Такі прилади часто встановлюють в громадських місцях, так як вони зручні у використанні - для запуску подачі води не потрібно чіпати кран, досить просто піднести руки до сенсорного датчика, а температура і тиск води буде відповідати раніше заданим параметрам.

Наступний критерій – спосіб монтажу: врізний або вбудований. Найпростішим вважається врізний, при якому кран монтується в спеціальний отвір в раковині, а всі шланги та трубки розміщуються під нею. Змішувач вбудованого способу монтажу потрібно вибрати заздалегідь, ще до початку ремонту у ванній кімнаті, оскільки для його установки потрібно буде виділити спеціальне місце, також для його інсталяції краще залучити фахівців. Найсучаснішими є змішувачі прихованого монтажу, вони мають стильний дизайн, виготовлені з якісних матеріалів, а сама конструкція значно спрощує процес догляду за приладом.

Також дуже важливо при виборі змішувача для умивальника звернути увагу на висоту крана і довжину виливу. Тут все буде залежати від розміру раковини, а саме для великої чаші краще підібрати змішувач з довгим виливом та навпаки, головною умовою має бути те, що струмінь води повинен бути спрямований в центр умивальника. Таким чином краном буде зручно користуватися, а вода в процесі миття рук не розбризкуватиметься по сторонам. Що стосується зовнішнього вигляду змішувача, то тут все залежить від особистих уподобань покупця, його бюджету, а також стилю ванної кімнати. На нашому сайті Ви можете купити змішувач для умивальника від відомих брендів, таких як Grohe, Ibergrif, Bianchi або більш бюджетні варіанти від торгових марок Qtap, Lidz, Haiba, Mixxus, Zerix. Також Ви можете придбати змішувач у ванну, набір змішувачів і аксесуари.