Зворотний дзвінок

Змішувачі для душу

Змішувач BOLSENA Ø35 для душа CORSO (CB-1D137C) (9614300)

2 703₴

Змішувач BRACCIANO Ø35 для душа CORSO (CF-1D136C) (9617300)

2 709₴

Змішувач GARDA Ø35 для душа CORSO (BC-1D121W) (9605303)

3 490₴

Змішувач HK Ø35 для душа AQUATICA (HK-1D130C)

776₴

Змішувач HL Ø35 для душа AQUATICA (HL-1D130C)

860₴

Змішувач HM Ø40 для душа AQUATICA (HM-1D131C)

792₴

Змішувач HT Ø35 для душа SS AQUATICA (HT-1D171P)

1 373₴

Змішувач LUGANO Ø25 для душа CORSO (CH-1D147C) (9620300)

2 620₴

Змішувач MAGGIORE Ø40 для душа CORSO (BE-1D122C) (9608300)

3 320₴

Як вибрати і де купити змішувач для душу?

У сучасному дизайні ванних кімнат часто використовують душові кабіни відкритого типу - це практично, зручно і стильно. Для таких рішень необхідно вибрати спеціальний змішувач для душу або навіть набір змішувачів, який складався би з верхнього тропічного душу, ручної лійки та самого змішувача. Моделі можуть відрізнятися не тільки дизайном, але і типом управління, способом монтажу, матеріалом. Пропонуємо детальніше зупиниться на кожному з них.

За типом управління виділяють:
- одні важелі;
- вентильні;
- змішувачі з термостатом.

Кожен з них має свої переваги, наприклад одні важелі зручні в управлінні, оскільки налаштувати натиск і температуру води можна однією рукою, піднявши і повернувши важіль, це особливо важливо при використанні ручного душа. Також такі моделі вважаються довговічними, так як їх конструкція є монолітною і в ній відсутня велика кількість обертових елементів.

Вентильні змішувачі - це класичні моделі, які підійдуть як для ванної кімнати в стилі ретро, ​​так і для сучасного інтер'єру, оскільки існує безліч різних дизайнерських рішень щодо форми самих вентилів. Пристрій такого змішувача дозволяє точно відрегулювати потрібну температуру, має просту конструкцію і в разі виходу з ладу змішуючого механізму, його нескладно буде замінити.

Термостатичні змішувачі - це моделі нового покоління, в яких використовуються програмний пристрій для регулювання натиску і температури води. Налаштувавши один раз потрібні параметри в подальшому при відкритті крана температура і потік води буде відповідати обраному значенню. Крім того що це дуже зручно і економить час, такі змішувачі ще й більш безпечні, оскільки виключають ризик опіку як водою, так і об поверхню самого змішувача, який не залежно від температури подачі води завжди залишається холодним.

За способом монтажу змішувачі бувають двох типів: зовнішні і вбудовані. Перевагою зовнішнього монтажу є його простота і зручність в ремонті. Такий змішувач можна купити як до початку ремонту, так і після всіх оздоблювальних робіт у ванній кімнаті. Окремим плюсом також є великий вибір моделей різних за стилем, типом управління, матеріалами та інше. Вбудовувані змішувачі це стильні і сучасні моделі прихованого монтажу, які мають ряд переваг - компактність, автономність деталей, простота в догляді. Разом з тим вибрати змішувач такого типу потрібно заздалегідь, щоб спроектувати його установку ще на етапі ремонту в ванній кімнаті, а для установки залучити фахівців. Такі моделі будуть коштувати дорожче зовнішніх, оскільки технічно більш складні.

Наступним не менш важливим критерієм при виборі душового змішувача є матеріал, найбільш поширеними вважаються латунь, силумін і нержавіюча сталь. Самим практичним серед них буде змішувач з нержавіючої сталі, оскільки це міцний, надійний і зносостійкий матеріал. Змішувач з нержавійки добре підійде для будь-якого інтер'єру і прослужить довго. Латунні змішувачі також відрізняються своєю довговічністю, функціональністю і стійкістю до корозії. Це легкий і міцний метал, який здатний витримати великі навантаження і прослужити кілька років. Силумінові змішувачі менш міцні і надійні в порівнянні з латунними і металевими, але в той же час більш дешеві, термін служби такого змішувача 1-2 роки.

На нашому сайті Ви можете придбати як змішувач для душової кабіни, так і змішувач для ванни з душем. Якщо головним критерієм для Вас є виняткова якість і надійність змішувача, то рекомендуємо звернути увагу на змішувачі Grohe, Hansgrohe, Ibergrif, Bianchi, якщо бюджет обмежений, але при цьому потрібен надійний і стильний змішувач пропонуємо Вам купити змішувач Q-tap, Lidz, Haiba, Mixxus або Zerix.