Зворотний дзвінок

Кераміка

Бачок для унитаза Azzurra Charme CHA400B1MBL

8 778₴7 976₴

Биде подвесное Qtap Crow QT05555370W

4 560₴

Биде подвесное Qtap Robin QT1355046FW

5 320₴

Биде подвесное Qtap Scorpio QT1455053FMB

9 120₴

Биде подвесное Qtap Scorpio QT1455053FW

4 940₴

Биде подвесное Qtap Swan QT16555378W

4 560₴

Биде подвесное Qtap Tern QT1755052FMB

8 740₴

Биде подвесное Qtap Tern QT1755052FW

5 320₴

Биде подвесное Qtap Virgo QT1855051FW

4 560₴

Пьедестал Azzurra Clas+ CLP300B1

6 704₴3 800₴

Раковина-чаша Azzurra Clas+ ECI60CO1 Cotton

22 743₴12 891₴

Унитаз подвесной Azzurra Clas+ CLP100B1SOSK

16 439₴9 318₴

Унитаз подвесной Azzurra Vera VER100B1SOSK

9 377₴5 315₴

Унитаз-биде подвесной Grohe Sensia Arena 39354SH1 безободковый

113 040₴

Купити керамічну сантехніку для ванної кімнати

В інтернет магазині faucet.com.ua ви можете придбати сантехніку будь-якого призначення, від керамічних виробів, таких як унітаз, раковина, біде та до різноманітних кранів, змішувачів та аксесуарів для ванної кімнати. Зокрема, на нашому сайті представлені вироби з кераміки від трьох популярних брендів Azzurra (Італія), Grohe (Німеччина) та Qtap (Чехія).

Купуючи сантехніку для ванної кімнати, перш за все слід звернути увагу на надійність, оскільки дані вироби купують на тривалий термін вони повинні прослужити не менш ніж 3-5 років, а також бути зручними у використанні, мати сучасний дизайн та відповідати загальному стилю кімнати. Тому перед покупкою сантехніки спочатку рекомендуємо визначитися із загальним стилем майбутньої ванної кімнати або санвузла, провести виміри відведених місць для унітазу, раковини чи біде, а також проаналізувати відстань між виробами, щоб процес використання був максимально комфортним для вас. Після чого можна вже безпосередньо переходити до вибору сантехніки.

Як вибрати унітаз

На сьогодні є багато варіантів дизайну та функціональних можливостей унітазів. За способом монтажу виділяють підлогові та підвісні:

- підлоговий – це класична модель, яка кріпиться до підлоги за допомогою спеціальних металевих дюбелів чи монтажного клею. Даний спосіб простий та менш затратний. Такий унітаз простіше встановити, обслуговувати та за потреби замінити. Але є й мінуси – він займає більше місця в порівнянні з підвісним, і за рахунок своїх звивистих форм робить процес прибирання більш трудомістким;

- підвісний – це сучасна модель, яку часто використовують у ванних кімнатах або санвузлах з мінімалістичним дизайном. Цей спосіб монтажу має багато переваг, таких як економія простору, простота прибирання, збереження цілісності покриття підлоги, індивідуальний вибір висоти установки унітазу та багато інших. Але при цьому слід врахувати і ряд обмежень, по-перше, стіна до якої кріпитиметься конструкція повинна бути досить міцною. По-друге, вона має бути теплою, не рекомендуємо кріпити підвісний унітаз до зовнішньої стіни, яка взимку може сильно охолоджуватися, оскільки це може призвести до замерзання каналізації. І по-третє, потрібно заздалегідь спроектувати місце під бачок та комунікації у стіні.

Серед додаткових функцій можна виділити такі: подвійне змив, підсвічування, кришка з підігрівом, кришка з мікроліфтом, функція біде та інші. На сайті представлені моделі з функцією біде, а також кришки з мікроліфтом.

Купити біде у ванну кімнату або санвузол

Якщо ваш унітаз не підтримує функцію біде, цей виріб ви можете придбати окремо. Насамперед зазначимо, що біде – це сантехнічний прилад зі змішувачем, який виконує функцію невеликої низької раковини. Як і унітази біде за способом монтажу діляться на підвісні та підлогові. Умови необхідні для настінного монтажу аналогічні як і для унітазу, а саме міцна, тепла стіна з проведеними всередині комунікаціями.

У нашому онлайн магазині ви можете вибрати біде чорного та білого кольору, підлогового та підвісного монтажу від європейських виробників Azzurra та Qtap.

Купити умивальник у ванну кімнату

Вибираючи раковину у ванну слід звернути увагу на такі критерії: розмір виробу, форма, висота та спосіб монтажу. Що стосується розмірів – практично у кожного виробника є умивальники стандартних розмірів, а також ті, що призначені для туалетних кімнат або навпаки для великих ванних кімнат, громадських вбиралень та інші. За способом монтажу виділяють такі типи:

- умивальник-тюльпан – це класична модель раковини з п'єдесталом, в якому ховаються всі підключення та комунікації. Такий спосіб монтажу найпростіший і не потребує будь-яких додаткових умов;

- умивальники, що вбудовуються, встановлюються на спеціальну стільницю або тумбу. Даний спосіб також простий і не вимагає додаткових умов міцності стіни і виведення комунікацій. Всі внутрішні труби та шланги ховаються в тумбу або стільницю, а сама раковина виглядає мінімалістично та ненав'язливо;

- умивальники консольного типу – кріпляться до стіни за допомогою кронштейна, а всі комунікації та трубки розміщуються під виробом. Цей спосіб монтажу складніший, стіна до якої кріпиться раковина повинна бути достатньо міцною, щоб витримати чималу вагу керамічного виробу.

Якщо ваша раковина консольного або вбудованого типу, слід правильно виставити виріб по висоті, головна умова – зручність. Стандартні параметри висоти – 80-85 см від підлоги.

Форма раковини крім очевидного критерія – стилю, має також практичне значення, оскільки форма виробу визначає її габарити та корисний простір, що важливо у ванній кімнаті невеликих розмірів.

На нашому сайті ви можете купити керамічну раковину прямокутної, овальної, круглої та квадратної форм, а також п'єдестали та напівп'єдестали для умивальників Azzura, бачки для унітазів, кришки та інші аксесуари.