Зворотний дзвінок

Душовий гарнітур

Душева система Grohe New Tempesta System 26381001 210 Flex

7 740₴

Душова система для ванної кімнати: яку вибрати і де купити?

Душова система – це багатофункціональний сантехнічний прилад, який включає верхній душ, змішувач та лійку ручного душу. Різноманітні за своєю структурою та функціоналом дані системи призначені для виконання гігієнічних процедур у ванній кімнаті. На відміну від душового гарнітура, що складається зі штанги та лійки ручного душу, системи виглядають більш стильними і можуть повністю замінити по функціоналу душкабіну. Систему або стійку можна доповнити стінками та трапом, отримавши таким чином повноцінну душову кабіну.

За типом дані виробу можна розділити на такі групи:

- душові системи з колоною представляють з себе стійку, обладнану верхнім душом, змішувачем і лійкою ручного душу, яка кріпиться до колони за допомогою спеціального тримача. Крім перерахованих елементів, такі колони також можуть бути оснащені спеціальними полицями та тримачами. В основному дані моделі монтуються настінним способом та не вимагають додаткових умов щодо розведення комунікацій;

- системи прихованого монтажу являють собою внутрішню частину, яка монтується в стіну та зовнішній блок з елементами керування та лійками. Завдяки своїй лаконічності, мінімалістичному стилю та можливості індивідуального підходу в процесі вибору елементів даний тип виробів частіше віддають перевагу дизайнерам у своїх інтер'єрах. Монтується душова система безпосередньо в стіну, тому її слід вибирати ще на етапі ремонту у ванній кімнаті, тому що під неї потрібно заздалегідь прокласти комунікації, розрахувавши при цьому розташування елементів за висотою та шириною стіни;

- душові панелі – це технічно складніші вироби, які, крім перерахованих раніше елементів, обладнані душовими форсунками, що виконують функцію гідромасажу і візуально нагадують спрощену версію гідромасажного боксу без стінок. Також панелі можуть бути укомплектовані дзеркалом, підставками, поличками та іншими елементами.

Душовий гарнітур для ванної кімнати

Під душовим гарнітуром мають на увазі стійку або тримач з лійкою для ручного душу та душовий шланг, також деякі моделі можуть бути обладнані змішувачами, полицями та тримачами. Спосіб монтажу у цих виробів настінний. Так як цей прилад вкрай простий за своєю структурою, то функціональність залежатиме від можливостей самої лійки, а саме від налаштування режимів подачі води. Деякі моделі лійок мають два-три режими подачі води, а також можливість регулювати тиск води за допомогою спеціального важеля.

Вибір системи багато в чому залежатиме від ваших особистих потреб, переваг та бюджету. На нашому сайті ви можете купити душову систему будь-якого типу, це можуть бути: душова стійка, стійка з верхнім душем, душова панель, душовий гарнітур у вигляді штанги з ручною лійкою, а також окремі частини даної системи. У нашому інтернет-магазині представлені душові системи Grohe, Hansgrohe, Bianchi, Ibergrif, Nobili та інших відомих брендів.