Зворотний дзвінок

Душові лійки

Верхній душ Grohe Tempesta Cosmopolitan 200 NEW 27541001

2 211₴

Верхній душ IMPRESE BRECLAV хром 15245WS

4 020₴

Верхній душ IMPRESE KRINICE VR-15110 (S)

1 080₴

Верхній душ з кронштейном Grohe ALLURE 26064000

12 045₴

Душ верхній IMPRESE JESENIK VR-10140(S)

1 200₴

Лійка HAIBA SH-14  (HB0520)

Лійка HAIBA SH-14 (HB0520)

201₴

Лійка SH-04 HAIBA

Лійка SH-04 HAIBA

228₴

Лійка SH-05 HAIBA

Лійка SH-05 HAIBA

174₴

Лійка SH-07-B HAIBA

Лійка SH-07-B HAIBA

84₴

Лійка SH-09-F12M5 STORM

Лійка SH-09-F12M5 STORM

297₴

Лійка SH-10-B HAIBA

Лійка SH-10-B HAIBA

105₴

Лійка SH-12-F15M6 STORM

Лійка SH-12-F15M6 STORM

414₴

Лійка SH-15 HAIBA

Лійка SH-15 HAIBA

119₴

Лійка SH-24-B HAIBA

Лійка SH-24-B HAIBA

78₴

Лійка SH-54 HAIBA

Лійка SH-54 HAIBA

96₴

Лійка SH-54-M20-SET STORM

Лійка SH-54-M20-SET STORM

654₴

Лійка для душу (3 режима) ZERIX LR09A

147₴

Лійка для душу ZERIX LR98A

156₴

Лійка для ручного душа Qtap Rucni A100O5PCW

371₴

Лійка для ручного душа Qtap Rucni A115O3KCW

686₴

Лійка для ручного душа Qtap Rucni A116O3PBB

569₴

Лійка для ручного душа Qtap Rucni A116O3PCW

400₴

Лійка для ручного душа Qtap Rucni A120N3KCB

584₴

Лійка для ручного душа Qtap Rucni A120O3KBB

686₴

Лійка для ручного душа Qtap Rucni A120O3KCC

569₴

Лійка для ручного душа Qtap Rucni A120O3KCW

569₴

Лійка для душу: яку модель краще обрати

Душова лійка – це один із найважливіших елементів будь-якої ванної кімнати та душової. Даний прилад досить простий за своєю конструкцією і призначений для розпилення єдиного потоку води на сотні дрібних струмочків, що дозволяє перетворити звичайну гігієнічну процедуру на справжнє задоволення. Сучасні моделі душових лійок можуть бути оснащені безліччю налаштувань режимів подачі води, її напору, спрямованості та розподілу потоку, що дозволяє вибрати необхідний режим.

Розглянемо кілька найпоширеніших на сьогодні варіантів налаштувань:

- стандартний – це режим з оптимальним напором води, який чудово підійде для повсякденного використання;

- режим м'якого струменя – для ньому характерне більш інтенсивне насичення повітрям, за рахунок чого натиск приємніший та забезпечує розслаблюючий ефект;

- режим масажу навпаки збільшує тиск струменів, під впливом якоких м'язи розслабляються, покращуються кровообіг і обмінні процеси в організмі;

- тропічний душ – це режим при якому утворюється щільний потік крапель води, що спадають та нагадують літній дощ.

За призначенням душові лійки поділяють на три групи:

  • лійка для верхнього душу – це стаціонарні моделі, які монтують безпосередньо на стелю чи стіну за допомогою кронштейна. Призначені дані вироби для душових кабін чи окремих душових зон;
  • ручна лійка для душу може використовуватися як окремо, так і в доповненні до верхнього душу, має підключення до шлангу, по якому йде подача води від змішувача. Кріпляться дані вироби до душової стійки, стіни або змішувача за допомогою кронштейна;
  • ручна лійка для гігієнічного душу – аналогічно до душової лійки попереднього типу має шлангове підключення. Такі моделі менші в діаметрі та часто мають один режим.

Також не менш важливим критерієм при виборі душової лійки є її розмір та форма. Розглянемо найпоширеніші форми стельових лійок:

- овальні або круглі лійки зустрічаються найчастіше, такі моделі зручні у використанні, мають привабливий зовнішній вигляд та підійдуть за стилем до будь-якого інтер'єру;

- прямокутні або квадратні за своєю функціональністю та зручністю у використанні не поступаюся круглим, вони відмінно підійдуть для ванних кімнат з мінімалістичним дизайном та стилем хай-тек.

Ручні лійки та лійки для гіг. душу найчастіше мають круглу або напівкруглу форму, діаметр може варіювати від 6 до 20 см. Також є квадратні моделі та лійки у формі прямокутника із округленими краями.

Що стосується розмірів, то вибір виробу за цим параметром залежить виключно від уподобань користувача. Стандартними вважають моделі діаметром 6-8 см – вони зручні у використанні, оскільки не обмежують рух у процесі гігієнічних процедур, легші та мобільніші. Деякі віддають перевагу лійкам великих діаметрів, такі моделі дозволяють створити ефект водоспаду або тропічного душу. Який би варіант ви не вибрали головне, щоб у процесі щоденного використання вам було зручно і комфортно.

Душові лійки: матеріал виробів та додаткові функції

Наступний критерій – це матеріал виробу. Найпоширенішими є металеві, металопластикові та пластикові лійки. Пластик – це найдешевший варіант, який відмінно  підійде для акрилових ванн і душових кабін з керамічним або акриловим піддоном. Оскільки вага цього виробу мінімальна, то при випадковому падінні лійки – поверхня ванни або піддон не постраждає. Мінусом є лише їхня недовговічність. Як альтернатива відносно легкі, але при цьому надійні – це лійки з металопластику. Топ-виробники, такі як Grohe та Hansgrohe виготовляють лійки з металу та ABS пластику з гарантією до 5 років, що говорить про відмінну якість даних виробів. Серед металевих моделей найчастіше зустрічаються латунні та лійки з нержавіючої сталі. Це найнадійніші та довговічніші моделі, які при правильному догляді можуть прослужити вам до 10 років. За стилем та дизайном лаконічні та мінімалістичні, відмінно підійдуть до будь-якого інтер'єру.

Також звертаємо увагу на конструкцію самої лійки, а саме розсікача води, вони бувають двох видів:

  • металева або пластикова пластина із звичайними отворами;
  • пластина опуклої форми з прогумованими трубочками у кожному отворі, так званими дюзами. Перевагою таких лійок є те, що вони не так швидко заб'ються вапняним нальотом і за умови слабкого напору струмені не об'єднаються, зберігаючи нормальне розпилення води.

Додаткові функції включають наявність декількох режимів налаштування розпилення води, наявність фільтра, підсвічування, термостата, а також функції самоочищення та економії води.

У нашому інтернет магазині ви можете купити лійку для душу від таких відомих брендів, як Grohe (Німеччина), Hansgrohe (Німеччина), Bianchi (Італія), Imprese (Чехія), Qtap (Чехія) та Lidz (Польща).