Зворотний дзвінок

Змішувачі для мийки

Змішувач для кухні Aquasanita Regito 2063-001 (хром)

7 755₴

Змішувач для кухні Aquasanita Regito 2063-601 (чорний)

7 755₴

Змішувач для кухні Aquasanita Sabia Grace 5523JG-601 (чорний металік)

4 389₴

Змішувач для кухні Aquasanita Sabiaduo 2963-001 (хром)

4 520₴

Змішувач для кухні Aquasanita Sabiaduo 2963-002 (нікель)

5 310₴

Змішувач для кухні Aquasanita Sabiaduo 2963-601 (чорний металік)

4 580₴

Змішувач для кухні Aquasanita Sabiaduo 2963-710 (алба)

4 580₴

Змішувач для кухні ARNO 1/2 " Г-виливши на шпильці CORSO (FE-5B252C) (9679100)

4 348₴

Змішувач для кухні BRENTA 1/2 " Г-вилив на шпильці CORSO (FE-5B252K) (9679104)

6 533₴

Змішувач для кухні CRON COLUMBIA 555 ГАЙКА

501₴

Змішувач для кухні CRON COLUMBIA 777 ГАЙКА

581₴

Змішувач для кухні CRON ECOMIX 271 ГАЙКА

203₴

Змішувач для кухні Grohe BauLoop 31232001

3 132₴

Змішувач для кухні Grohe BauLoop 31368001

3 132₴

Змішувач для кухні Grohe BauLoop 31706000

2 916₴

Змішувач для кухні Grohe BauLoop 31713000

3 924₴

Змішувач для кухні Grohe Costa L 31831001

2 592₴

Змішувач для кухні Grohe Eurocube 31255000

8 136₴

Змішувач для кухні Grohe Euroeco 32752000

2 628₴

Змішувач для кухні Grohe Eurosmart 33202002

2 916₴

Змішувач для кухні Grohe Eurosmart 33281002

3 204₴

Змішувач для кухні Grohe Eurosmart Cosmopolitan 30193DC0

7 236₴

Змішувач для кухні Grohe Eurosmart Cosmopolitan 31188002

4 968₴

Змішувач для кухні Grohe Eurosmart Cosmopolitan 32843DC2

6 588₴

Змішувач для кухні Grohe Minta 32917000

7 668₴

Який змішувач для кухні краще обрати?

При виборі крана на кухню слід особливу увагу приділити його надійності та конструкції, оскільки даний прилад використовується дуже часто, він повинен витримувати великі навантаження і бути зручним у використанні. Всі змішувачі розрізняються за наступними критеріями: тип управління, спосіб монтажу, матеріал, форма виливу, механізм змішування та інші.

Вибираючи змішувач на кухню в першу чергу потрібно визначиться з типом управління, вони можуть бути одноважельні, двовентильні і безконтакні. Найпопулярнішими є змішувачі з одним важелем, вони зручні в управлінні, тому що регулювання натиску і температури води можна виконати однією рукою піднявши та повернувши ручку. Це надійний і недорогий прилад в якості механізму змішування в ньому використовують кульовий або дисковий картридж. У двовентильних змішувачах використовують два металокерамічних картриджа, по одному в кожному вентилі. Включення подачі та налаштування температури води виконується за допомогою повороту цих вентилів.

Серед сучасних моделей змішувачів часто використовують безконтактні та термостатичні. В безконтактних змішувачах встановлено спеціальний сенсорний датчик, спрацьовування якого відбувається при піднесенні до нього рук або будь-яких інших предметів, наприклад посуду або каструлі. Налаштувавши один раз температуру подачі води за допомогою спеціального важеля, в подальшому можна не витрачати час на її регулювання і економити при цьому витрати води. Аналогічний механізм регулювання температури використовується в термостатичних змішувачах. Перевагою термостатів, крім їх економічності та зручності, є те, що вони підтримують задану температуру незалежно від коливань тиску і температури води в трубопроводі, а також виключають можливість опіків водою або об поверхню змішувача.

За способом монтажу кухонні змішувачі бувають настінні та врізні. Відповідно врізні кріпляться на мийку або стільницю, а настінні на стіну, яка знаходиться біля мийки. На функціональні можливості спосіб кріплення ніяк не впливає, вибір буде залежати від дизайну кухні і розташування водопровідних труб. Основний фактор, який потрібно все ж врахувати в процесі монтажу – розташування виливу відносно мийки, ідеально, якщо струмінь води буде спрямований в центр чаші, а якщо мийка подвійна, то градусу повороту виливу повинно бути достатньо для зручного використання змішувача в обох чашах.

З якого матеріалу купити змішувач на кухню?

Матеріал змішувача також дуже важливий, адже його міцність безпосередньо пов'язана з терміном служби приладу. Самий міцний матеріал – нержавіюча сталь, цей метал стійкий до корозії і не сприйнятливий до перепадів температури, термін служби таких змішувачів досягає 10-15 років. Також дуже якісними є латунні та бронзові змішувачі, це міцні та довговічні метали не стійкі до хімічних і фізичних впливів. Для додаткового захисту від корозії такі прилади покривають хромом або нікелем, після чого змішувач набуває гарного зовнішнього вигляду, особливо при покриванні матовим хромом. Також крани для кухні роблять із силуміну, кераміки і термоплатика. Серед них багато красивих і стильних моделей, але слід враховувати, що по міцності вони будуть поступатися сталевим і латунним. Термін служби силумінових змішувачів 1-2 роки, а керамічні та пластикові можуть швидко вийти з ладу у випадку механічних пошкоджень.

Одними з найважливіших параметрів є висота і форма виливу. Висота виливу – це відстань від стільниці або краю мийки до отвору з якого подається вода. Цієї відстані повинно бути достатньо щоб було зручно мити великі предмети посуду або набирати воду в високі ємності. Вибір висоти змішувача також безпосередньо пов'язаний з глибиною мийки, якщо для неглибокої мийки обрати високий змішувач, то при відкриванні крана вода буде розбризкуватися в сторони, а низьким буде просто не зручно користуватися. Що ж вважається низьким або високим виливом? Змішувачами з низьким і середнім зливом прийнято вважати моделі висотою від 12 до 25 см, відповідно високі – 25 см і більше. Не менш важлива і форма виливу, зараз їх існує величезна кількість, це так звані S-, R-, J-, Г-подібні та інші змішувачі. Форма виливу це не тільки стиль виробу, а й зручність в процесі використання, ось чому потрібно приділити цьому увагу перш ніж купити кран на кухню.

Кухонний змішувач і додаткові функції

Сучасні моделі змішувачів можуть бути оснащені додатковими функціями, такими як висувний або гнучкий вилив, змішувачі з перемикачем на посудомийну машину, змішувачі з краном для фільтрованої води або змішувачі з системою фільтрування води. Змішувачі з висувним виливом дозволяють збільшити радіус повороту та направлення струменя, за допомогою даної функції зручно мити овочі, фрукти та й саму мийку. Змішувачі з перемикачем на посудомийну машину – це відмінний варіант при якому не потрібно прокладати додаткові комунікації для посудомийки. За типом управління такі змішувачі бувають механічні (подача води здійснюється при відкритті крана) і безконтактні (автоматичні).

Наявність в будинку або квартирі системи очищення питної води – це вже не розкіш, а необхідність. Очищену воду можна пити, мити нею овочі та фрукти, а також використовувати в процесі приготування їжі. Змішувачі з краном для фільтрованої води підійдуть тим у кого встановлена ​​система зворотного осмосу. Трьохпозиційні змішувачі виглядають стильно, сучасно і при цьому займають менше місця, ніж при установки окремого крана для питної води. Якщо встановити систему очищення води немає можливості як альтернативу можна використовувати змішувач з системою фільтрації Grohe Blue Home 31455001.

Де купити змішувач для кухні?

На нашому сайті Ви можете купити змішувач на кухню від таких відомих виробників, як Grohe, Hansgrohe, Bianchi, Ibergrif, Qtap, Lidz та багато інших. Також ми можемо вибрати для Вас набір кухонна мийка + змішувач або мийка, змішувач і аксесуар. Купуючи змішувачі у нас Ви отримуєте хорошу якість за вигідною ціною, оскільки наша мета допомогти клієнту обрати змішувач, який прослужить довго і буде відповідати вимогам щодо функціональності, стилю та дизайну.