Зворотний дзвінок

Проточні водонагрівачі

Кран для кухни проточный Lidz (WCR)-0056

891₴

Кран для кухни проточный Lidz (WCR)-0058

1 106₴

Кран для кухни проточный Lidz (WHI)-0057

891₴

Кран-водонагрівач проточний HZ 3.0кВт 0.4-5бар для кухні гусак вухо на гайці (C) AQUATICA (HZ-6B143C)

1 473₴1 252₴

Кран-водонагрівач проточний HZ 3.0кВт 0.4-5бар для кухні гусак вухо на гайці (W) AQUATICA (HZ-6B143W)

1 302₴1 107₴

Проточний водонагрівач ZERIX ELW34-E (ZX3214)

1 515₴

Що таке електричний проточний водонагрівач?

Проточний водонагрівач зовні нагадує змішувач і обладнаний нагрівальним елементом. Прилад не має накопичувальної ємності та монтується прямо в систему водопостачання. Нагрівання проводиться в самому крані в момент подачі води. Найпопулярнішими, за рахунок своєї простоти в управлінні та встановленні, а також зручності у використанні, вважаються електричні проточні водонагрівачі. Дані прилади часто обладнають індикатором температури і пристроєм захисного відключення (УЗО). Електричний водонагрівач проточний має три режими роботи:
- вимикання (коли подача води і водогрійний елементи відключені);
- подача холодної води (включена тільки подача води тієї ж температури як у водопроводі);
- подача гарячої води (включена подача води і водонагрівач).
Перемикання між режимами здійснюється за допомогою важеля або джойстика.

1. Дроти електроживлення
2. Вхід холодної води.
3. Вихід гарячої води.
4. Блок управління.
5. Нагрівальний елемент.
6. Термовимикач.
7. Теплообмінник.
8. Корпус.

Важливим параметром приладу є його потужність. Водонагрівачі бувають малопотужні від 3,5 до 6 кВт, середньої потужності 7-8 кВт і потужні - понад 8 кВт. Прилади потужністю понад 8 кіловат можна підключити тільки до трифазної мережі. У квартирах і будинках зі старою електропроводкою рекомендуємо встановлювати водонагрівачі потужність яких не перевищує 6 кВт, цього буде достатньо, щоб нагріти воду до 40 °С в літній час, коли температура води у водопроводі близько 15 °С, і до 30° С в зимовий час . Більш потужні водонагрівачі здатні підвищити температуру води до 60 °С.

Підводячи підсумок зазначимо, що електричний проточний водонагрівач це простий в експлуатації, компактний і безпечний прилад, який відмінно підійде для використання на дачі, в будинку або в квартирі де немає можливості встановити бойлер. Головною перевагою проточних водонагрівачів перед стаціонарними є швидке нагрівання (3-5 секунд) і подача не обмеженої кількості води заданої температури. На нашому сайті представлені різні по дизайну і продуктивності проточні водонагрівачі вартістю від 530 грн.