Зворотний дзвінок

Кухня

Набір 3 в 1 Lidz кухонна мийка H6050 3.0/0.8 мм Brush + сушарка + дозатор для миючого засобу

3 165₴

Набір 3 в 1 Lidz кухонна мийка H6350L 3.0/0.8 мм Brush + сушарка + дозатор для миючого засобу

5 055₴

Набір 3 в 1 Lidz кухонна мийка H7851L 3.0/0.8 мм Brush + сушарка + дозатор для миючого засобу

5 242₴

Набір 3 в 1 Lidz кухонна мийка H7851R 3.0/0.8 мм Brush + сушарка + дозатор для миючого засобу

5 242₴

Набір 4 в 1 Qtap кухонна мийка D6045 Satin + змішувач + сушарка + дозатор для миючого засобу

4 965₴

Набір 4 в 1 Qtap кухонна мийка S7843 Satin + змішувач + сушарка + дозатор для миючого засоб

6 681₴

Набор Grohe мойка кухонная K400 31570SD0 + смеситель Concetto 32663001

11 736₴

Набор Grohe мойка кухонная K500 31573SD0 + смеситель Minta 32168000

13 572₴

Як вибрати змішувач для кухні?

Змішувач для кухні використовується щодня в процесі приготування їжі, миття овочів та фруктів, а також для миття рук, посуду та інших столових приладів. У зв'язку з чим, даний сантехнічний прилад повинен витримувати великі навантаження, бути функціональним і зручним у використанні. При виборі змішувача слід звернути увагу на наступні параметри: форму, висоту крана, наявність висувного виливу, тип управління, спосіб монтажу, наявність додаткового крана для питної води.

Що слід враховувати при виборі змішувача для кухні?

1. Форму і висоту виливу. Вона може бути різною і залежить від дизайну змішувача, бувають змішувачі з високим округлим виливом, з горизонтальним виливом, змішувачі з коротким виливом, також з поворотним або висувним виливом. Від вибору форми і висоти крана буде залежати зручність у використанні, а саме наскільки зручно буде набрати воду в ємності або мити високу каструлю.

Змішувач з високим виливом по праву вважається однією з самих практичних моделей, оскільки завдяки своїй конструкції звільняє великий простір між краном і мийкою. Також вилив може бути поворотним, що особливо актуально для мийки з двома чашами.

Змішувач з прямим горизонтальним виливом також буває високим, крім того виглядає стильно і сучасно. Але таку модель краще вибирати, якщо у Вас глибока мийка, оскільки робочого простору буде менше.

Змішувач з коротким виливом слід встановити строго по центру мийки, так буде зручніше набирати воду в каструлю або вимити чашу. Змішувачі такої форми частіше використовуються на невеликих кухнях для виконання простих повсякденних завдань, таких так миття посуду, продуктів та інших негабаритних предметів.

2. Тип управління. Це можуть бути двовентельні, одноважільні, безконтактні або термостатичні змішувачі. Кожен з них має певні переваги, наприклад, одноважільні дуже зручні у використанні, термостатичні економічніші щодо витрат води, а двовентельні завдяки своїй простоті вважаються дуже надійними.

3. Спосіб монтажу. За способом монтажу змішувачі діляться на врізні та настінні, перші монтуються в мийку або стільницю, інші відповідно в стіну. Тут вибір уже залежить від дизайну, розмірів і функціональних можливостей кухні.

4. Наявність додаткових можливостей.

Змішувач з краном для питної води – це змішувач в конструкції якого передбачено додатковий отвір для подачі очищеної води. Що дуже зручно, економить простір, а також гроші на придбання додаткового крана. Такий змішувач це чудове рішення для тих у кого встановлений фільтр зворотного осмосу.

Змішувач з фільтром – це змішувач в якому встановлений фільтр для зменшення жорсткості води, що захищає прилад від нальоту, а також на виході дає очищену воду, придатну для приготування їжі.

Змішувач з висувним душем це хороше рішення для тих у кого встановлена ​​велика мийка з двома чашами, хто любить готувати і проводить багато часу на кухні експериментуючи з різними продуктами. Помірний натиск води в душі дозволяє мити фрукти з тонкою шкіркою не пошкоджуючи їх.

Де купити сантехніку для кухні?

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити кухонну мийку, змішувач для кухні, а також комплектуючі та аксесуари для кухні. Серед мийок представлені моделі різних форм, розмірів, текстури та матеріалів. Ви можете купити мийку зі штучного каменю чи мийку з нержавіючої сталі. Також ми пропонуємо широкий асортимент змішувачів для кухні різних цінових категорій. Серед відомих бренди Ви можете придбати сантехніку торгової марки Grohe, Hansgrohe, Bianchi, Koer, Ibergrif і багато інших.